piątek, 15 listopada 2013

Golden Rose 3D Glaze nr 13

Dzisiejszy post będzie bardzo szybki, ponieważ nie mam zbyt wiele dobrego do napisania. Niestety. Chciałabym pisać same pozytywne recenzje, wrażenia, oceny itp., tym bardziej kiedy w moje ręce trafia produkt do paznokci. No ale co zrobić, kiedy wszystko jest nie tak, jak być powinno?


W poniedziałek miałam przyjemność być gościem u P. i szansę skorzystania z zakupu nowego top coatu z Golden Rose 3D Glaze nr 13. Tak bardzo się cieszyłam, że będę mogła wypróbować ten produkt, że nawet cena 9,80zł nie odwiodła mnie od tego pomysłu.
Oglądałam wiele zdjęć w Internecie na blogach innych dziewczyn i czułam, że może to być fajny produkt. 
Niestety nie jest. Podobnie jak lakier z serii Impression jest do bani
Po nałożeniu schnie w nieskończoność. Po nałożeniu na niego top coatu, żeby wyrównać powierzchnię i mieć pewność, że nic nie odstaje i nie będzie haczyć powstają pęcherzyki, które psują cały efekt. Dzieje się tak za każdym razem, nieważne jakiego lakieru nawierzchniowego bym nie użyła...
Dodatkowo przy nakładaniu okazuje się, że na pędzelku jest więcej bezbarwnej bazy niż drobinek. Żeby nałożyć je jakoś sensownie trzeba się bardzo postarać i namachać parę razy. Trochę kiepsko, jak na lakier za 10 zł... O wiele bardziej zadowolona jestem z lakieru Miss Selene nr 175, który kosztował mnie 2 zł. 
Efekt 3D żaden... 
A żeby dobić już tę nieszczęśliwą "trzynastkę" powiem Wam, że ściera się w tempie błyskawicznym, łamie, kruszy... odpada, po kilku godzinach noszenia. 

Podsumowując: nie polecam tego lakieru. Nie wiem, czy tylko ja mam takiego pecha, co do ostatnich nowości z Golden Rose, czy może po prostu robię coś nie tak... 
Mam nadzieję, że może jednak u Was się sprawdzi. 

Buziaki, A. ;)
2 komentarze:

  1. Mi się nie podobają takie lakiery :) za bardzo kanciasty wzór. mam już coś podobnego i raz tylko pomalowałam więcej się nie skuszę. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Od dawna lubię lakiery Golden Rose, ale niestety ich nowości wypadają strasznie blado. Kiepska jakość, nieadekwatna cena... I zgadzam się, że ten wzór jest kanciasty. Czułam jak haczy, drapie... denerwuje. Szkoda, wielka szkoda. A. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...