niedziela, 15 listopada 2015

Lavera, emulsja oczyszczająca 2w1

Dzisiejszy wpis będzie szybki, bo i kosmetyk jest prosty w swojej formie i działaniu. Zapraszam na recenzję emulsji oczyszczającej 2w1 z Lavera.
Nie wyobrażam sobie porannej pielęgnacji bez produktu tego typu. Mleczko o dosyć gęstej kremowej konsystencji wspaniale spisuje się do oczyszczania skóry twarzy z resztek nocnej pielęgnacji. No właśnie, oczyszcza, ale nie wysusza i nie pozostawia skóry nieprzyjemnie ściągniętej. Dla mnie jest to bardzo ważne szczególnie teraz, gdy nadeszły chłodniejsze dni. Zauważyłam również zależność, że jeżeli zbytnio wysuszę cerę różnymi preparatami to wydziela ona znacznie więcej sebum niż normalnie, a co za tym idzie makijaż znacznie krócej utrzymuje się na twarzy. Także nie ma co katować naszych tłustych czy też mieszanych skór silnie wysuszającymi preparatami. Czasami lekiem na całe zło okazuje się zafundowanie jej "spotkania" z olejkami czy delikatnie myjącymi emulsjami.
Zapach tego produktu nie jest szczególnie powalający- lekko słodki, budyniowy. Szału nie ma, ale zawsze mogło być gorzej :) 

Cena: ok 25zł/ 125ml dostępny w sklepach internetowych lub w sklepach z chemią niemiecką.

Skład: sporo tu składników pochodzenia roślinnego. Producent deklaruje również, że te wszystkie roślinne ekstrakty pochodzą z certyfikowanych, organicznych upraw.
Musze przyznać, że o ile bardzo lubię ten produkt, to chyba nie aż tak, żeby specjalnie zamawiać go z zagranicy. Z przyjemnością zużyje go do ostatniej kropli, ale potem zaopatrze się coś dostępnego u nas w Polsce. 

A Wy czym oczyszczacie skórę z rana? 
Hugs, P. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...