piątek, 23 maja 2014

Lovely, bezbarwny, fosforyzujący lakier do paznokci DARK SHINE

Promocja w Rossmannie pozwoliła mi nabyć produkty, których normalnie bym nie kupiła. Wśród szczęśliwców wracających ze mną do domu znalazł się lakier nawierzchniowy od Lovely, który świeci w ciemności.
Normalna cena to ok 8zł
Najważniejsze w przypadku tego lakieru to wcześniejsze jego naświetlenie. Z moich testów wynikło, że najlepiej spisuje się do tego flesz aparatu, tu efekt jest naprawdę imponujący i paznokcie święcą intensywnie. Krótka ekspozycja na światło zwykłej lampy, czy telefonu również się dobrze spisuje.
 Przy jednej warstwie lakieru z Lovely efekt świecenia w ciemności był znikomy, dopiero druga warstwa dała satysfakcjonujący mnie rezultat.
Zawiodłam się niestety na długości świecenia, efekt utrzymuje się ok 30sek i potem czar pryska. 
W rzeczywistości, po naświetleniu, paznokcie świeca bardziej intensywnie.
Moja ciekawość została zaspokojona. Jestem jednak trochę zawiedziona, bo myślałam, że po nałożeniu tego lakieru moje paznokcie będą tak mocno świecić, że będzie mnie widać z daleka. Niestety tak nie jest, ale może to i lepiej xD Musze przyznać, że świecące paznokcie to bardzo interesujące doświadczenie. Najbardziej zaabsorbowani tym faktem byli moi znajomi, którzy nie mogli uwierzyć, że "świecę". xD
Fajny gadżet, ale pewnie nie będę często sięgać po ten lakier.

Miałyście tego typu lakier? Jak Wam się podoba efekt paznokci świecących w ciemności?  
Hugs, P. :) 

4 komentarze:

 1. fajny efekt tylko szkoda, ze niestety taki krótki;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też żałuję, że nie świeci dłużej. :)

   Usuń
 2. Eee mam też ale coś świecenie nie działało i jeśli jest tak jak piszesz to słabo!. Już lepszy efekt dają naklejki które właśnie opisałam na blogu :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie kupiłam go jeszcze ale wypróbowałam go w sklepie i już na dworze wieczorem zaczął świecić! Sprawdziłam jeszcze w domu i efekt był cudowny. Wszyscy piszą że słaby. Ale mi w ciemności świeci około 30 minut :). Teraz postanawiam kupić. Ale jak czytam opinie to sama nie wiem :/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...